Acting Genres

 Con Spirito Toppresteerders

Con Spirito Toppresteerders 2021


VIEW NOW!

Con Spirito Toppresteerders 2020

LAERSKOLE VOORSKOOL TOT GR 3

TROFEëWENNER
Beste Laerskool KoorLaerskool Burgersdorp 2019
Beste Laerskool Spreekkoor
Laerskool Impala 2019
Beste Instrumentaal – Laerskool Juniors Anika Muller, Gr 3, Laerskool Randhart
Beste Sang Gr 1 - 3
Elanie Breed, Laerskool Goedehoop Gr 3
Beste Drama in VoorskoolAddison Basson Gr RR Leeuwenhof Kleuterskool
Beste Drama In Graad 1
Danike vd Merwe ,  Laerskool Baanbreker  
&
MartMari Rautenbach, Laerskool Orion
Beste Drama in Graad Alicia Jv Rensburg, Laerskool Northmead
Beste Drama in Graad 3Tenishke Greyvensteyn, Laerskool Baanbreker
&
Lenieke Oosthuizen, Cillie Cilliers/Leeuwenhof
Beste Redenaars LaerskoolTenishke Greyvensteyn, Gr 3, Laerskool Baanbreker
Beste Onvoorbereide Lees Laerskool JuniorsAlicia Jv Rensburg, Gr 2,  Laerskool Northmead
Beste Kuns Gr 1 – 3Tenishke Greyvensteyn, Gr 3, Laerskool Baanbreker
Mees Veelsydige Laerskool Juniors Gr 1 – 3Tenishke Greyvensteyn, Gr 3, Laerskool Baanbreker

LAERSKOLE GR 3 TOT GR 7

TROFEëWENNER
Beste Laerskool SpreekkoorGeen
Beste SpanredenaarsBryanston Parallel se Gr 3 span
Waldo du Plessis
Mieke Marais
Gizelle Retief
Cari Kapp
Beste Instrumentaal Gr 4 - 7Helene Piek, Gr 6, Laerskool Baanbreker
Beste Kuns Laerskool Madri van Niekerk, Gr 6 , Laerskool Secunda
Beste Sang met BT – LaerskoleKarla Lotz, Gr. 6 , Curro Aurora, Randburg
Beste Sang met Klavierbegeleiding – LaerskoleGeen
Beste Laerskool DanserDané Herselman, Gr. 6, Linda Theron Drama Studio
Beste Skryfvermoë LaerskoolDhiyaa Osman, Gr 6, Cambridge Academy
&
Chloe Corenelissen, Gr 5 , Laerskool Baanbreker
Beste Drama in Graad 4Jennah Jacobs, Leeuwenhof Akademie
Beste Drama in Graad 5Lemae Oosthuizen, Cillie Cilliers Ateljee
Beste Drama in Graad 6 & 7Dané Herselman, Gr. 6, Linda Theron Drama Studio
Beste Drama in Engels Laerskool, Gr 1 tot 7
Dané Herselman, Gr. 6, Linda Theron Drama Studio
Beste Drama In LaerskoleDané Herselman, Gr. 6, Linda Theron Drama Studio
Beste Onvoorbereide Lees Laerskool SeniorsJennah Jacobs, Gr 4, Leeuwenhof Akademie
Mees veelsydige Laerskool Gr 4 - 7Dané Herselman, Gr. 6, Linda Theron Drama Studio

HOËRSKOLE GR8 - GR12

TROFEëWENNER
Beste Instrumentaal – HoërskoleGizelle Wiid, Gr 8, Hoërskool Alberton
Beste Sang Hoërskole (klavierbegeleiding)ONLINE :  Jamie Petrova, Gr 9, Marais Viljoen
Besta Sang Hoërskole (met klankbaan)Janko Pretorius, Gr 11 , Leeuwenhof Akademie
Beste Hoërskool DanserJané van Niekerk, Gr 12, Hoërskool Oosterlig
Beste Kuns HoërskoolDivan Hyman, Gr 9, Hoërskool Oosterlig
&
Dian Venter, Gr 9 Hoërskool Suid-Natal (Port Shepstone)
Beste skryfvermoë HoërskoolSonel de la Rey, Gr 12, Hoërskool Secunda
Beste Drama in Hoërskole DogtersAnushka Olivier, Gr 10, Hoërskool Oosterlig
&
Franciska-Louise Raubenheimer, Gr 9, Hoërskool Randburg
Beste Drama in Hoërskole SeunsONLINE :  CW Bezuidenhout, Gr 9, HTS Middelburg
Beste Onvoorbereide Lees HoërskoleMieke Dippenaar, Gr 9, Hoërskool Oosterlig
Beste Redenaars HoërskoolMarelize van Niekerk, Gr 8, Hoërskool Secunda
Mees Veelsydige  OOS-GAUTENGBella Fidler, Gr 8, Hoërskool Goudrif
Mees Veelsydige MPUMALANGAMielan Prinsloo, Gr 6, Laerskool Secunda
Mees Veelsydige WES-GAUTENGFranciska-Louise Raubenheimer, Gr 9, Hoërskool Randburg
Mees Veelsydige NOORDWESGEEN
Mees Veelsydige KZNGEEN

Woeker Wenners 2020

Baie dankie aan elke deelnemer se bydrae. Die skryfwerke is deur twee baie bekende skrywers, Carla van der Spuy en Sarina Dönges, beoordeel. Hulle het verseker dat die werk van hoogstaande gehalte is met ’n hele paar toekomstige skrywers op die horison. Meer as 100 inskrywings is regoor die land, asook Namibië, ontvang. 

Con Spirito Toppresteerders 2019

LAERSKOLE VOORSKOOL TOT GR7

TROFEëWENNER
Beste Laerskool KoorLaerskool Burgersdorp, Noordwes
Beste Laerskool Spreekkoor
Laerskool Impala, Oos-Gauteng
Beste Instrumentaal – L/s Juniors Ewald van Wyk, Laerskool Baanbreker, Oos-Gauteng
Beste Drama in Voorskool Kiara Roberts, CJCillie/ Honkie Ponkie, Oos-Gauteng
Beste Drama In Graad 1 Alicia Jv Rensburg, Laerskool Northmead, Oos-Gauteng
Beste Drama in Graad 2 & 3
Lienke Oosthuizen Gr 2 CJCillie dramaskool/ Leeuwenhof
Beste Onvoorbereide Lees Ls Juniors Imke Smith Gr 2 Baanbreker
Mees Veelsydige Laerskool Juniors Gr 1 – 3Ewald van Wyk, Laerskool Baanbreker, Oos-Gauteng 
Beste Redenaars LaerskoolNivhé Smit, Baanbreker, Oos-Gauteng
Beste spanredenaars Laerskool Westwood
Beste Instrumentaal – L/s seniorsNina Putter, Leeuwenof, Wes-Gauteng
Beste Kuns Laerskool
Madri van Niekerk, Ls Standerton, Mpumalanga
Beste Sang met klankbane – Laerskole
Kiley Kukard, Ronel Erasmus Sangskool, Oos-Gauteng
Beste Sang met klavierbegeleiding – LaerskoleWian Pieters, Selection Park, Oos-Gauteng
Beste Laerskool DanserWendy-Lee du Plessis, Concordia, Oos-Gauteng
Beste skryfvermoë LaerskoolGüte Geldenhuys, Ls Louw Geldenhuys, Wes-Gauteng
Beste Drama in Graad 4 & 5Jana Pretorius, Carpe Diem Drama Skool, Oos-Gauteng
Beste Drama in Graad 6 & 7Blyde Schoeman, Linda Theron Drama, Wes-Gauteng
Beste Drama in Engels Gr. 1 – 7Amber Basson, Gr 5, Leeuwenhof- Wes-Gauteng
Beste Drama In LaerskoleGizelle Jordaan, Baanbreker, Oos-Gauteng
Beste Onvoorbereide Lees Ls SeniorsNivhé Smit, Baanbreker, Oos-Gauteng
Mees Veelsydige Laerskool Seniors Gr 4 – 7Gizelle Jordaan, Baanbreker, Oos-Gauteng

HOËRSKOLE GR8 - GR12

TROFEëWENNER
Beste Instrumentaal – HoërskoleCaitlin Stapelberg, Leeuwenhof Akademie, Wes-Gateng
Beste Sang Hoërskole (klavierbegeleiding)Laetitia van Eck, Hs Secunda, Mpumalanga
Besta Sang Hoërskole (met klankbaan)Janko Pretorius, Leeuwenhof Akademie, Wes-Gauteng
Beste Hoërskool DanserJané van Niekerk, Hs Oosterlig, Oos-Gauteng
Beste Kuns HoërskoolAbygale Smith, Hs Jan van Riebeeck, Oos-Gauteng
Beste skryfvermoë HoërskoolMieke vd Merwe, Hs Oosterlig, Oos-Gauteng
Beste Drama in Hoërskole DogtersMieke Dippenaar. Hs Oosterlig, Oos-Gauteng
Beste Drama in Hoërskole SeunsRuan Botha, Helpmekaar, Wes-Gauteng
Beste Onvoorbereide Lees HoërskoleMegan Moss Hugenote, Oos-Gauteng
Beste Redenaars HoërskoolJohnke Prinsloo, Hs Ermelo, Mpumalanga
Mees Veelsydige NOORDWESMatthew Gilliland, Hs Lichtenburg
Mees Veelsydige MPUMALANGAJohnke Prinsloo, Hs Ermelo
Mees Veelsydige WES-GAUTENG
Mees Veelsydige OOS-GAUTENGMegan Moss, Hs Hugenote
© Copyright 2021 Con Spirito
All Rights Reserved - Designed by DIGIwebz